talk fusion

30 Ekim 2012 Salı

kazanç planı 2

2 yorum:

 1. sisteme katılmak istiyorsanız linki tıklayın formu doldurun ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız yanda yazan teli arayın
  www.TalkFusion.com/1215339

  YanıtlaSil
 2. İŞ AÇIKLAMASI
  Türkiye Pazarına Yeni Giriş Yaptığımız Dev bir Network Marketing Organizasyonunda Sizde Yerinizi Almak istiyorsanız Aramıza katılabilirsiniz.Video E-mail Teknolojisini Kullanarak hem Hali Hazırda olan işlerinizi projelerinizi büyük Kitlelere Video E-Mail yoluyla iletmenin yanı sıra Network Marketing Organizasyonu Kazanç Planındanda Faydalanarak Çok Yüksek Gelirler elde etmenize Talk Fusion Olanak sağlamaktadır.
  TALK FUSION KULLANIM ŞEKİLLERİ VE KULLANIM ALANLARI
  Talkfusion 2 farklı şekilde kullanılır.

  Birincisi
  büyük firmalar,şirketler,dükkan sahipleri reklamlarını yapmak için talkfusionda hazırladıkları videolu emailleri müşterilerine yollarlar.(eposta adreslerine gidecek bu email)
  Ayrıca kişisel olarak sevdiklerine arkadaslarına doğum günü cenaze gibi özel günlerde duygularını videolu ş-olarak ifade etmek için kendi videolarını çekerek email atıp sürpriz yapacaklar.
  Tek bir pakette en son teknoloji ile donatılmış,
  Dünyada tek ve üstün kaliteli video iletişim ürünlerini sizlerle buluşturuyor
  Video e-mail – Artık e-mailleriniz SESLİ ve GÖRÜNTÜLÜ olacak – Çok daha güzel ve çok daha etkili

  Video konferans – sohbet (15 kişi ile aynı anda görüntülü ve canlı konferans yapabileceksiniz)

  Sunum ( Konferans ) odası (İnternetten canlı sunum – toplantı yapın ( webinar ) kişi sınırlaması olmadan)

  Video’lu otomatik e-mail cevaplama

  E-mail toplama formu - web sitenize küçük bir form ekleyebilirsiniz ve ziyaretçilerinizi email listenizde bulunmasına olanak sağlarsınız

  3D Video Duvar

  Video blog ve çok daha fazlası tek paket içinde bir arada
  Birçok firma 2013 yılında yazılı epostanın yerini videoemail'in alacağını söylüyor.Yani talkfusionında alanında çok iyi oldugunu düşünürsek Talkfusion inanılmaz şekilde geliyor.
  http://www.turkeytf.net?a_aid=50a807d912fe9

  ikİnci Plan

  Talkfusion'da inanılmaz derecede para kazanmak mümkün kazanılan paralarıda talkfusion şirketinin bizlere yolladığı banka kartıyla anında kazançlarımızı kullanabiliriz.2007 yılından bu yana faaliyet gösteren bu firma 136 farklı ülkede sorunsuz ödeme yapmaktadır.

  Kazanç Planını anlatacak olursak
  %100 Network Marketing Sistemiyle Çalışan Talk Fusion Diğerlerinden farkı Çok Ciddi Kazandırması Online E-Business Olması yani Online Platformda Çalışabilme İmkanı. Yenilikçi Ürünler Olması. Sadece Dünyada Tek Anında Ödeme Planı Olması

  Talk Fusion Farkını biraz daha açalım;
  Örnek verecek olursak
  Senin refaransların.... referanslarının referansları...En üstünde olan kişiler dahi yeni üye getirdiğinde ortalama %7 lik komisyon alıyorsun.Ve bu sonsuza kadar gidiyor.Takım bonusları,seviye bonusları,hızlı başlangıç bonusu ve bronze yapıcı bonuslarımızda var.
  Kazanç planı hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçiniz

  ÖRNEK UYGULAMA BU WEB SİTEMİZE YUKLEDİĞİMİZ ŞEKİLDEDİR. YUZLERCE TEMA VE VİDEO HAZIR MEVCUT. KENDİ HAZIRLADIĞINIZ VİDEO YADA TEMA DÜZENLEME ŞANSINIZDA VAR. AYRICA ŞİRKET LOGOSUDA EKLENEBİLİYOR...

  İŞİ ANLATAN TÜRKÇE VİDEOLARIN BULUNDUĞU WEB ADRESİMİZ .http://corci74.blogspot.com
  http://www.talkfusion.com/1215339
  Eposta: soner.ozder@isbank.net.tr
  BİRLİKTE İYİ BİR EKİP OLMAK ÜMİDİYLE...

  YanıtlaSil