talk fusion

20 Kasım 2012 Salı

talk fusion


İŞ AÇIKLAMASI
Türkiye Pazarına Yeni Giriş Yaptığımız Dev bir Network Marketing Organizasyonunda Sizde Yerinizi Almak istiyorsanız Aramıza katılabilirsiniz.Video E-mail Teknolojisini Kullanarak hem Hali Hazırda olan işlerinizi projelerinizi büyük Kitlelere Video E-Mail yoluyla iletmenin yanı sıra Network Marketing Organizasyonu Kazanç Planındanda Faydalanarak Çok Yüksek Gelirler elde etmenize Talk Fusion Olanak sağlamaktadır.
TALK FUSION KULLANIM ŞEKİLLERİ VE KULLANIM ALANLARI
Talkfusion 2 farklı şekilde kullanılır.

Birincisi
büyük firmalar,şirketler,dükkan sahipleri reklamlarını yapmak için talkfusionda hazırladıkları videolu emailleri müşterilerine yollarlar.(eposta adreslerine gidecek bu email)
Ayrıca kişisel olarak sevdiklerine arkadaslarına doğum günü cenaze gibi özel günlerde duygularını videolu ş-olarak ifade etmek için kendi videolarını çekerek email atıp sürpriz yapacaklar.
Tek bir pakette en son teknoloji ile donatılmış,
Dünyada tek ve üstün kaliteli video iletişim ürünlerini sizlerle buluşturuyor
Video e-mail – Artık e-mailleriniz SESLİ ve GÖRÜNTÜLÜ olacak – Çok daha güzel ve çok daha etkili

Video konferans – sohbet (15 kişi ile aynı anda görüntülü ve canlı konferans yapabileceksiniz)

Sunum ( Konferans ) odası (İnternetten canlı sunum – toplantı yapın ( webinar ) kişi sınırlaması olmadan)

Video’lu otomatik e-mail cevaplama

E-mail toplama formu - web sitenize küçük bir form ekleyebilirsiniz ve ziyaretçilerinizi email listenizde bulunmasına olanak sağlarsınız

3D Video Duvar

Video blog ve çok daha fazlası tek paket içinde bir arada
Birçok firma 2013 yılında yazılı epostanın yerini videoemail'in alacağını söylüyor.Yani talkfusionında alanında çok iyi oldugunu düşünürsek Talkfusion inanılmaz şekilde geliyor.
ikİnci Plan

Talkfusion'da inanılmaz derecede para kazanmak mümkün kazanılan paralarıda talkfusion şirketinin bizlere yolladığı banka kartıyla anında kazançlarımızı kullanabiliriz.2007 yılından bu yana faaliyet gösteren bu firma 136 farklı ülkede sorunsuz ödeme yapmaktadır.

Kazanç Planını anlatacak olursak

%100 Network Marketing Sistemiyle Çalışan Talk Fusion Diğerlerinden farkı Çok Ciddi Kazandırması Online E-Business Olması yani Online Platformda Çalışabilme İmkanı. Yenilikçi Ürünler Olması. Sadece Dünyada Tek Anında Ödeme Planı Olması

Talk Fusion Farkını biraz daha açalım;

Örnek verecek olursak

Senin refaransların.... referanslarının referansları...En üstünde olan kişiler dahi yeni üye getirdiğinde ortalama %7 lik komisyon alıyorsun.Ve bu sonsuza kadar gidiyor.Takım bonusları,seviye bonusları,hızlı başlangıç bonusu ve bronze yapıcı bonuslarımızda var.
Kazanç planı hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçiniz

ÖRNEK UYGULAMA BU WEB SİTEMİZE YUKLEDİĞİMİZ ŞEKİLDEDİR. YUZLERCE TEMA VE VİDEO HAZIR MEVCUT. KENDİ HAZIRLADIĞINIZ VİDEO YADA TEMA DÜZENLEME ŞANSINIZDA VAR. AYRICA ŞİRKET LOGOSUDA EKLENEBİLİYOR...


http://www.talkfusion.com/1215339

Eposta: soner.ozder@isbank.net.tr
BİRLİKTE İYİ BİR EKİP OLMAK ÜMİDİYLE...

1 yorum:

  1. İŞİNİ BÜYÜTMEK İSTEYEN ESNAFLAR YENİ BİR İŞ KURMAK İSTEYEN GİRİŞİMCİLER SATIŞ DENEYİMİ OLAN TEMSİLCİLER
    PART TİME FULL TİME ÇALIŞMAK İSTEYENLER AVON , ORİFLAME , AMWAY , HERBALİFE , FLP , LYONESS YA DA DİĞERLERİNDE Mİ ÇALIŞIYORSUNUZ ? DÜNYADA FIRTINALAR KOPARAN MUCİZE BİR ÜRÜNÜMÜZ VE KAZANÇ PROJEMİZ VAR
    http://www.turkeytf.net?a_aid=50a807d912fe9

    YanıtlaSil